Maison Les Glycines

Belangrijkste voorzieningen

  • 95 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Maison Les Glycines La Roque-Gageac van 95 vierkante meter biedt onderdak aan maximaal 6 gasten en ligt in de buurt van de Bamboeplantage van La Roque-Gageac, op 8 minuten lopen.

    De 2-slaapkamer villa bevindt zich op 4 km van de Tuinen van Marqueyssac en op 3 km van Domaine de Rochebois-golfbaan. Geschiedenisliefhebbers zullen genieten van een bezoek aan het Kasteel van Castelnaud, binnen 10 minuten rijden. De gesitueerde in La Roque-Gageac Maison Les Glycines is op 3,1 km van het Ecomusée de la Noix gesitueerd.

    Het vakantiehuis heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken staan ook tot je beschikking.

    De woning biedt een complete keuken, evenals een eetgedeelte om te koken en te dineren. U kunt ook gebruikmaken van een waterkoker, een koelkast en een oven om uw eigen maaltijd te bereiden. La Belle Etoile ligt niet ver van Maison Les Glycines en nodigt gasten uit om gezonde gerechten te proeven.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 17:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij Maison Les Glycines La Roque-Gageac

    Het vakantiehuis heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken staan ook tot je beschikking.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Maison Les Glycines La Roque-Gageac Andere info foto Maison Les Glycines La Roque-Gageac Natuur foto Maison Les Glycines La Roque-Gageac Kamer foto Maison Les Glycines La Roque-Gageac Kamer foto Maison Les Glycines La Roque-Gageac Wastafels foto Maison Les Glycines La Roque-Gageac In de buurt foto Maison Les Glycines La Roque-Gageac Macro Details foto Maison Les Glycines La Roque-Gageac Natuur foto Maison Les Glycines La Roque-Gageac Keuken foto Maison Les Glycines La Roque-Gageac Buitenkant foto
    Huis "Holiday"

    Grootte: 95 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Maison Les Glycines La Roque-Gageac

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Maison Les Glycines La Roque-Gageac

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in Maison Les Glycines?
      Ja, een complete keuken, samen met een waterkoker, een koelkast en een oven, is beschikbaar in Maison Les Glycines.
    • Zijn huisdieren toegestaan in Maison Les Glycines?
      Ja, huisdieren kunnen gasten vergezellen tijdens hun verblijf in Maison Les Glycines.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Maison Les Glycines La Roque-Gageac